Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je úte 18 úno 2020 10:16 Odeslat odpověď 
Uživatelské jméno:
Předmět:
Tělo zprávy:
Vložte sem vaši zprávu, může obsahovat maximálně 60000 znaků. 

Smajlíci
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :ANAL: :axe: :butthead: :rolleyes: :finga: :drinkers: :bear:
Zobrazit další smajlíky
Velikost písma:
Tip: Styly mohou být rychle změněny pokud označíte text  Barva písma
Možnosti:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Zakázat BBCode
Zakázat smajlíky
Zakázat URL adresy v tomto příspěvku
Ověřovací kód
Ověřovací kód:
Snažíme se omezit automatizované registrace na našem serveru, z toho důvodu je nutné, abyste napsali následující dvě slova do rámečku pod nimi.
   

 Přehled tématu - Dotaz ohledně rozvrhu 
Autor Zpráva

Odpovědět s citací Příspěvek Napsal: stř 16 zář 2015 16:39
Re: Dotaz ohledně rozvrhu
1) Z organizačních důvodů (kapacita laboratoří) je výuka předmětů Geologie a Stavební chemie zajišťována v obou dvou semestrech. => Když nemáš v rozvrhu geologii, tak teď budeš mít chemii a geologii až další semestr.

2) Nejdřív ve druhým semestru po vykonání rozřazovacího testu.

3) Informatika se uzavře testem v rámci cvik, místo zkoušky. Pokud zápočet není kvalifikovaný, tak je rozdíl v tom, že nedostaneš známku, ale jen prošel/neprošel.

4) Ano.

Odpovědět s citací Příspěvek Napsal: stř 16 zář 2015 11:25
Dotaz ohledně rozvrhu
Ahoj, od 21. září nastupuji na FAST – obor stavební inženýrství a chtěl bych se zeptat na pár dotazů. Na školním intranetu mám v zápisovém listu předmět geologie, problém je že při vytváření rozvrhu jsem nenašel žádnou přednášku ani cvika, která by se vztahovala k tomu předmětu. Zajímalo by mne tedy, jak v tomto případě postupovat. Dále bych se chtěl zeptat, kdy je možné se přihlásit na nějaký cizí jazyk. Další dotaz se týká předmětu informatika, kde se předmět ukončuje pouze zápočtem nikoli zkouškou. Můj dotaz je tedy, co se pro mě tímto změní kromě toho, že nebudu muset vykonávat závěrečnou zkoušku.
Posledním dotaz směřuje na předmět Dějiny architektury a stavitelství, k tomuto předmětu jde zapsat pouze přednáška, chápu tedy správně, že žádná cvika nejsou? Předem děkuji za Vaši odpověď.


Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz